🥳🥳🥳تخفیف ویژه روی تمام محصولات فقط تا آخر اسفند پس محصول خودتو همین الان خریداری کن کد تخفیف : ZLFT
  12 اسفند 1399
🥳🥳🥳تخفیف ویژه روی تمام محصولات فقط تا آخر اسفند پس محصول خودتو همین الان خریداری کن کد تخفیف : ZLFT
  12 اسفند 1399
0
0
تخفیف شگفتانه

آپدیت کالی لینوکس 2020.1b به ورژن 2020.2 نصب و دانلود آن

662 بازدید

اپدیت جدید کالی لینوکس 2020.2 ویژگی جدید اضافه شده است که میخواهیم اون هارو به شما بگیم شرکت کالی گفته که توی این حیاهو بزرگ با بیماری کرونا خیلی خوشحال شدیم که این اپدیت رو منتشر کردیم و من هم خیلی خوش حالم که میخوام توی این مقاله به بررسی این سیستم عامل بپردازم با ما همراه باشید با آپدیت کالی لینوکس 2020.1b به ورژن 2020.2 نصب و بررسی ویدیویی و دانلود آن

مروری بر ویژگی های جدید کالی لینوکس 2020.2 در ماه ژانویه :

 • ورود و ورود به سیستم پلاسما KDE
 • PowerShell پیش فرض
 • پیشرفت های ARM
 • تغییر در نصب
 • بسته های کلید جدید و نمادها
 • پشت صحنه و پیشرفت های زیرساختی

آپدیت کالی لینوکس 2019.4 به ورژن 2020.1 و بررسی ویدویی آن و دانلود آن

ورود به سیستم پلاسما KDE :

با توجه به اینکه XFCE و GNOME از نگاه Kali Linux به روز شده و به روز شده اند ، زمان آن رسیده است که به ریشه های خود برگردیم (روز های  backtrack-linux) و توجه کمی به KDE Plasma داشته باشیم. معرفی تم های تاریک و سبک کالی لینوکس 2020.2 برای KDE Plasma :

آپدیت کالی لینوکس 2020.1b به ورژن 2020.2 و بررسی ویدیویی و دانلود آن
آپدیت کالی لینوکس 2020.1b به ورژن 2020.2 و بررسی ویدیویی و دانلود آن

نصب کالی لینوکس نیز صفحه ورود (Lightdm) را ترسیم کرده است. که از نظر گرافیکی و طرح متفاوت است (صفحه ورود اکنون تراز شده است)

آپدیت کالی لینوکس 2020.1b به ورژن 2020.2 و بررسی ویدیویی و دانلود آن
آپدیت کالی لینوکس 2020.1b به ورژن 2020.2 و بررسی ویدیویی و دانلود آن

PowerShell پیش فرض :

چندی پیش ، کالی PowerShell را در مخزن شبکه Kali Linux قرار داد. این بدان معناست که اگر شما powerhell را می خواهید ، میتوانید به عنوان یک بسته نصبی ان را تهیه کنید :

اکنون PowerShell را در یکی از metapackages های اصلی کالی ( kali-linux-large ) قرار داده شده است که به این معنا است که در هنگام راه اندازی سیستم میتوانید از کد زیر استفاده کنید :

اگر PowerShell با معماری شما سازگار است ، می توانید مستقیماً وارد آن (pwsh) شوید!

PowerShell در پکیج پیش فرض قرار ندارد (kali-linux-default) موارد اضافی زیادی است ، و می تواند در هنگام تنظیم کالی قرار بگیرد.

تست نفوذ و هک اندروید از مبتدی تا پیشرفته و نحوه جلوگیری از آن در کالی لینوکس

اپدیت کالی لینوکس و پیشرفت های ARM :

با Kali Linux 2020.1 ، تصاویر دسک تاپ دیگر از “root / toor” به عنوان اعتبار پیش فرض برای ورود استفاده نمی کردند ، اما به “kali / kali” منتقل شده بودند. تصاویر ARM اکنون یکسان است. کالی دیگر از حساب فوق العاده کاربر برای ورود به سیستم استفاده نمی کند.

کالی گفته هست در سال 2019.4 هشدار دادیم که می خواهیم از حداقل کارت SD 8 گیگابایتی دور شویم و در نهایت آماده هستیم تا ماشه را در این زمینه بکشیم. اکنون این میزان 16 گیگابایت یا بیشتر است.

آخرین یادداشت در مورد دستگاه های ARM ، ما در حال نصب locales-all نیستیم ، بنابراین ما به شدت توصیه می کنیم محلی خود را تنظیم کنید. این کار را می توان با اجرای دستور زیر انجام داد :

بعد از وارد کردن دستور بالا از سیستم خارج شوید و دوباره وارد شوید.

دریافت موقعیت مکانی افراد مختلف توسط ابزار Seeker در کالی لینوکس 2020

تغییر در نصب کالی لینوکس 2020.2 :

کالی با Kali Linux 2020.1 سبک جدید image خود را “install” و “live” را اعلام کرد.

شماره در نظر گرفته شده بود که هر دو “install” و “live” می توانند در هنگام تنظیم سفارشی سازی شوند ، تا انتخاب کنند که کدام metapackage و محیط دسکتاپ برای استفاده انتخاب شود. وقتی این اتفاق افتاد ، کالی نمی توانست در فایل Image قرار دهد ، زیرا باعث ایجاد ISO بسیار بزرگ می شود. از آنجا که بسته ها در image نبودند ، اگر چیزی غیر از گزینه های پیش فرض را انتخاب کردید ، برای دستیابی به بسته های مفقود شده فراتر از پیش فرض ، به دسترسی به شبکه نیاز دارد. پس از انتشار ، کالی متوجه شد که برخی از کاربران “Item All” را انتخاب کرده و ساعتها منتظر می شوند که نصب ها اتفاق بیفتد. آنها نمی توانند درک کنند که چرا نصب ها در این مدت طولانی انجام می شود.

کالی همچنین برای تولید این image ها از نرم افزارهای مختلفی نیز استفاده کرد و چند اشکال در شکاف های موجود در آن شکسته شده است.

هک اندروید در کالی لینوکس 2019.4 و نحوه جلوگیری از آن

راه حل ها نصب کالی لینوکس 2020.2 :

 • کالی kali-linux-everything را به عنوان گزینه نصب زمان حذف کرده است (که در هر بسته بندی موجود در مخزن Kali Linux است) در تصویر نصب کننده ، همانطور که تصور می کنید مدت زمان طولانی برای بارگیری و صبر کردن در طول نصب طول می کشید.
 • کالی از محیط kali-linux-large و هر محیط دسکتاپ در image نصب شده (به همین دلیل کالی کمی بزرگتر از قبلی برای بارگیری) ذخیره کرده است – امکان نصب در شبکه آفلاین
 • کالی سفارشی سازی را برای image “live ” حذف کرده است – نصب کننده به کپی کردن محتوای سیستم فایل live اجازه بازگشت مجدد کامل آفلاین را داده اما مجبور به استفاده از دسک تاپ XFCE پیش فرض کالی شده است.

آپدیت کالی لینوکس 2020.1b به ورژن 2020.2 و بررسی ویدیویی و دانلود آن

تم GTX3 چیست ؟ دانلود و نصب آن در کالی لینوکس 2019.4

خلاصه نصب کالی لینوکس :

 • اگر می خواهید Kali را از یک image live در (DVD یا USB USB) اجرا کنید ، لطفاً از “live” استفاده کنید
 • اگر شما می خواهید چیز دیگری را نصب کنید ، لطفا “install” استفاده کنید
 • اگر می خواهید چیزی غیر از XFCE به عنوان محیط دسک تاپ خود ، لطفاً از “install” استفاده کنید

همچنین ، لطفاً یک ارزیابی واقعی را در نظر داشته باشید که “بیشتر” همیشه “بهتر” نیست. دلایل بسیار کمی برای نصب kali-linux-everything وجود دارد. و دلایل زیادی هم نیست. کسانی از شما که این گزینه را انتخاب کرده اند ، ما پیشنهاد می کنیم قبل از استفاده ، مدتی وقت بگذارید و خود را در کالی ارزیابی کنید. کالی یا هر توزیع متفرقه دیگری راه حل “turn key auto hack” نیست. شما هنوز هم نیاز دارید که بسترهای خود را یاد بگیرید ، ابزارهای خود را یاد بگیرید و به طور کلی خود را ارزیابی کنید.

هک ویندوز در کالی لینوکس 2019.4 و نحوه جلوگیری از ان

بسته های کلید جدید و ایکن ها نصب کالی لینوکس :

دقیقاً مانند هر ورژن کالی لینوکس ، آخرین بسته های ممکن را نیز شامل ایکن ها می شود. موارد اصلی برای اشاره به این نسخه عبارتند از :

 • GNOME 3.36 – ممکن است تعداد کمی از شما در 12 ساعت اول بروزرسانی مشکلی را مشاهده کرده باشید. کالی از این بابت پشیمان هست و تدابیری اتخاذ کرده است تا دیگر اتفاق نیفتد
 • Joplin – کالی در حال جایگزینی CherryTree در نسخه Kali Linux 2020.3 هست.
 • Nextnet
 • Python 3.8
 • SpiderFoot

در حال حاضر ، به عنوان یک اقدام موقت به دلیل ابزارهای خاصی که به آن احتیاج دارید ، کالی Python2-pip را دوباره وارد کرده است پایتون 2 اکنون به «پایان زندگی» رسیده است و دیگر به روز نمی شود. لطفاً سازندگان ابزار ، لطفاً لطفاً به پایتون 3. را وارد کنید.

در حالی که در مورد بسته ها صحبت می کنیم ، کالی همچنین شروع به تازه کردن icon های بسته بندی خود برای هر ابزار کرده است. آن ها را در فهرست Kali Linux و صفحه ابزار موجود در GitLab مشاهده خواهید کرد.

بررسی ویدیویی اخرین ورژن کالی لینوکس در سال 2019 نسخه 4

دانلود یا اپدیت کالی لینوکس 2020.2 :

بعد از دانلود کالی لینوکس 2020.2 اکنون می توانید در کالی لینوکس 2020.2 خود را مشاهده کنید کد های زیر را وارد کنید :

منبع :https://www.kali.org/

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://rezalearn.com/?p=6525
اشتراک گذاری:
رضانعمتی
رضانعمتی
من رضانعمتی متخصص دیجیتال مارکتینگ و متخصص دوره های طراحی و برنامه نویس وب هستم که فعالیت هایی در زمینه هک و امنیت دارم و خیلی دوست دارم تجربیات خودمو به دیگران انتقال بدم.
مطالب بیشتر
برچسب ها:

نظرات

0 نظر در مورد آپدیت کالی لینوکس 2020.1b به ورژن 2020.2 نصب و دانلود آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.